Teikiama paslauga: Sandėlio procesų optimizavimas

S

andėlio procesų optimizavimas – šiuo metu Jūsų sandėlis veikia, tačiau Jūsų netenkina tam tikri jo rodikliai, pvz. paslaugos kokybės lygis, operatyvumas, darbuotojų našumas, techninių resursų išnaudojimas ir pan. Sandėlio procesų optimizavimo uždavinys – rasti sprendimus Jūsų užsibrėžtų tikslų pasiekimui, tobulinant sandėlio procesus bei galiojančias procedūras.

Atliekant Sandėlio procesų optimizavimo studiją yra rekomenduojami:

sandėlio išplanavimas bei zonos sandėlyje,
prekių sandėliavimo būdai bei prekių srautų maršrutai,
darbuotojų darbo procedūros ir politikos;
reikalavimai sandėlio valdymo sistemai;

Į ką reikia atkreipti dėmesį pertvarkant sandėlio procesus

Kokioms įmonėms skirta?

Mūsų pagrindiniai klientai Lietuvoje yra smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės veikiančios prekybos, prekių distribucijos ar krovinių ekspedijavimo srityse.

Sukūrimo terminai

Sandėlio procesų pertvarkymo paruošimo darbai trunka nuo 3 iki 8 savaičių, priklausomai nuo užduoties sudėtingumo bei turimos išeitinės informacijos.

Kokias problemas gali išspręsti?

Siūloma paslauga Klientams padeda rasti sprendimus, kaip su esamais žmogiškaisiais ir technologiniais resursais pagreitinti sandėlio pralaidumą, padidinti atliekamų darbų kiekį bei pagerinti paslaugos kokybę.

Nemokama konsultacija Jūsų įmonėje!

Siūlau susitikti ir aptarti Jūsų įmonės logistikos laukiamus iššūkius (asortimento plėtra, e-parduotuvės paleidimas, apyvartos augimas, kt.) ir esamus trukdžius (klaidų kiekis, darbuotojų efektyvumas, netilpimas į sandėlį, kt.).

Neabejoju, kad turima patirtis leis rasti ir pasiūlyti optimalius sprendimus nuo “pasidaryk pats” iki sudėtingų automatizavimo sprendimų.